Informatyka

Zachęcamy do dodatkowego zgłębiania umiejętności korzystania z komputera, ale innego jednak niż gry komputerowe. Może zamiast "grać w gry" zaczniesz pisać własne programy? Może zainteresujesz się programowaniem? Sprawdź też, jak korzystać z komputera bezpiecznie.

1. LOGOWANIE DO KONTA Google Suite dla sp2mysliborz.pl - każdy uczeń klas VI-VIII ma swój e-mail w domenie sp2mysliborz.pl. Tu możesz się zalogować do szkolnego maila i usług Google.

2. E-learning FDDS - strona poświęcona bezpieczeństwu w sieci (dawne "Dzieci w Sieci")

3. Q-Typing - program do nauki szybkiego (nawet bez patrzenia na palce) pisania na klawiaturze. Darmowy.

Ćwiczenie pisania na klawiaturze online - https://konkursy-interinfo.pl/

4. Kodowanie, czyli początki programowania:

Data dodania: 2019-09-20 11:37:57
Data edycji: 2020-03-03 22:16:23