Spotkanie autorskie z p. Renatą Piątkowską

20 marca 2024 r. w czytelni Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Myśliborzu odbyło się spotkanie autorskie z panią Renatą Piątkowską, na które wybrała się klasa 4a.

Temat:
,,Gdyby jajko mogło mówić, czyli o przesądach, przysłowiach, zwyczajach".

Celem
dyskusji było zapoznianie dzieci z pojęciami: przysłowie, przesąd, zwyczaj, w oparciu o książki ,,Gdyby jajko mogło mówić" oraz ,,Mądra głowa zna przysłowia", ,,Z przysłowiami za pan brat" ,,Szczęście śpi na lewym boku".

Podczas wydarzenia zostały przeczytane fragmenty książek, co wzbogaciło wyobraźnię dzieci.

Spotkanie było nie tylko okazją do poznania twórczości literackiej, ale również do rozwijania pasji czytania i kształtowania wyobraźni.
Dzieci wyraziły swoje zainteresowanie i podziw dla zawodu pisarza, a autorka była mile zaskoczona entuzjazmem i ciekawością młodych czytelników.

Dziękujemy organizatorom za możliwość uczestniczenia!

Data dodania: 2024-03-25 13:40:03
Data edycji: 2024-03-26 11:09:58