II miejsce reprezentacji Dwójki w Powiatowym Turnieju Strzeleckim Młodzieży Szkolnej z okazji Święta Niepodległości

W 101-ą  rocznicę odzyskania Niepodległości   8 listopada 2019 r, Zarząd Powiatowej Organizacji Ligi Obrony Kraju w Myśliborzu na terenie strzelnicy pneumatycznej Gminy Myślibórz, zorganizował  i przeprowadził  Otwarty Powiatowy Turniej Strzelecki  Młodzieży Szkolnej  w strzelaniu z broni pneumatycznej. Impreza wpleciona została w szereg przedsięwzięć  kulturalnych i sportowych w ramach  obchodów Święta  Niepodległości na terenie miasta i gminy Myślibórz oraz powiatu myśliborskiego. Turniej realizowany był przy wsparciu Gminy Myślibórz w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu na terenie gminy Myślibórz w 2019 roku” oraz przy wsparciu  Nadleśnictwa Myślibórz.

Na zwycięzców turnieju czekały dyplomy, puchary i medale oraz upominki ufundowane przez organizatorów. Do strzeleckiej rywalizacji przystąpiła młodzież szkolna z Myśliborza, Barlinka, Barnówka, Dębna i Renic oraz seniorzy - łącznie 41 zawodniczek i zawodników.

W klasyfikacji drużynowej II miejsce wywalczyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2  z Myśliborza w składzie: Dominik Domański, Maja Klemenska i Bartek Lewkowicz

Indywidualnie, wśród uczniów szkół podstawowych rywalizację na III miejscu zakończył Dominik Domański

Gratulujemy!

Zachęcamy przy okazji także innych uczniów do rozwijania swoich pasji w kółku strzeleckim, prowadzonym przez p. Romana Czernielewskiego.

Data dodania: 2019-11-13 10:35:01
Data edycji: 2019-11-13 12:41:44