Czcionka:

Kontrast:

DORADZTWO ZAWODOWE

Doradztwo zawodowe to forma aktywizacji zawodowej, w której doradca zawodowy pomaga uczniom podejmować decyzje na tle zawodowym i edukacyjnym. Doradztwo zawodowe pomaga poznać swoje predyspozycje oraz zainteresowania, które uczniowie mogą wykorzystać w budowaniu swojej kariery. Proces doradztwa ma na celu wsparcie w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i kariery zawodowej.

Aktualnie przeszliśmy w tryb nauki zdalnej jednak dotychczas w ramach doradztwa zawodowego uczniowie pracowali wytrwale i rzetelnie aby poznawać swoje indywidualne style nauki, własne predyspozycje, świat zawodów oraz planować indywidualne ścieżki kształcenia i uświadamiać sobie, że już teraz zaczyna się planowanie przyszłości…

Data dodania: 2020-11-15 20:50:49
Data edycji: 2020-11-15 20:56:55