Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Zajęcia pozalekcyjne 2023/2024

OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W MYŚLIBORZU NA ROK SZKOLNY 2023/2024

 

Propozycja zajęć

Prowadzący

Klasa

Termin realizacji

Sala

Zajęcia rozwijające -edukacja wczesnoszkolna

Zuzanna Michalak

1a

Poniedziałek

12.45-13.30

4

Zajęcia rozwijające -edukacja wczesnoszkolna

Karolina Lenartowicz

1b

Czwartek

8.00-8.45

26

Zajęcia rozwijające -edukacja wczesnoszkolna

Anna Mirecka

1c

Środa

10.45-11.30

 

Zajęcia rozwijające -edukacja wczesnoszkolna

Ewelina Duda

 

2b

Piątek

8.55-9.40

25

Zajęcia rozwijające -edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna Szeligiewicz

2c

Środa

8.00-8.45

 

Zajęcia rozwijające -edukacja wczesnoszkolna

Maria Pałka

3a

Wtorek

8.00-8.45

6

Zajęcia rozwijające -edukacja wczesnoszkolna

Alina Woźna

3b

Wtorek

 

 

Zajęcia rozwijające -edukacja wczesnoszkolna

Maria Pałka

3c

Poniedziałek

11.40-12.25

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Zuzanna Michalak

1a

Poniedziałek

8.55-9.40

25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Karolina Lenartowicz

1b

Piątek

10.45-11.30

25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Anna Mirecka

1c

Piątek

8.00-8.45

1

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Iwona Zawada

2a

Środa

8.55-9.40

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Ewelina Duda

2b

Poniedziałek

8.00-8.45

4

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna Szeligiewicz

2c

Piątek

8.00-8.45

11

Zajęcia dla dzieci obcojęzycznych

Zuzanna Michalak

1-3

Środa

11.40-12.25

25

Zajęcia dla dzieci obcojęzycznych

Zuzanna Michalak

1-3

Środa

12.45-13.30

4

Zajęcia z języka polskiego dla dzieci obcojęzycznych

Iwona Śmierska

4-8

Czwartek

13.40-14.25

12

Zajęcia z języka polskiego dla dzieci obcojęzycznych

Iwona Śmierska

4-8

Piątek

13.40-14.25

11

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

Monika Pawlak

4

Środa

13.40-14.25

12

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

Monika Pawlak

5

Poniedziałek

13.40-14.25

12

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

Renata Piechota

6

Czwartek

13.40-14.25

15

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

Monika Pawlak

7

Środa

14.35-15.20

12

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka polskiego

Iwona Śmierska

8

Środa

14.35-15.20

11

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

Krzysztof Michalak

4

Czwartek

13.40-14.25

25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

Krzysztof Michalak

5

Wtorek

13.40-14.25

25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

Krzysztof Michalak

6

Poniedziałek

12.45-13.30

25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

Krzysztof Michalak

7

Czwartek

14.35-15.20

25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

Dariusz Abratański

8

Wtorek

14.30-15.15

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka niemieckiego

Agnieszka Kaźmierczak-Kostrzewa

7

Poniedziałek

8.00-8.45

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka niemieckiego

Agnieszka Kaźmierczak-Kostrzewa

8

Wtorek

14.35-15.20

 

Gimnastyka korekcyjna

Bożena Srokowska

0a,0b

Środa

10.45-11.30

 

Gimnastyka korekcyjna

Bożena Srokowska

0c,1a

Poniedziałek

8.55-9.40

 

Gimnastyka korekcyjna

Bożena Srokowska

1b,1c

Piątek

11.45-12.30

 

Gimnastyka korekcyjna

Bożena Srokowska

2a,2b

Poniedziałek

8.00-8.45

 

Gimnastyka korekcyjna

Bożena Srokowska

2c,3a

Piątek

12.45-13.30

 

Gimnastyka korekcyjna

Bożena Srokowska

3b,3c

Środa

11.45-12.30

 

Zajęcia teatralne

Iwona Zawada

1-3

Poniedziałek

8.00-8.45

 

Koło biologiczne „Doświadczalnik” LOP

Joanna Kamińska

6

Piątek

12.45-13.30

 

Zespół muzyczny

Andrzej Wachowicz

4-8

Czwartek

14.35-15.20

 

Zajęcia artystyczne

Izabela Korzeniewicz

6

Poniedziałek

12.45-13.30

20

Gromada zuchowa „Włóczykije”

Joanna Topolska

2-4

Czwartek

13.40-14.30

 

Koło kulinarno-techniczne

Elżbieta Downarowicz

5

Czwartek

12.45-13.30

żabka”

Koło kulinarno-techniczne

Elżbieta Downarowicz

7

Piątek

10.45-11.30

żabka”

Koło kulinarno-techniczne

Ewelina Duda

4

Poniedziałek

13.40-14.25

żabka”

Koło kulinarno-techniczne

Ewelina Duda

4

Piątek

13.40-14.25

żabka”

Kółko strzeleckie

Roman Czernielewski

4-8

Wtorek

15.30-17.00

Strzelnica

(b. gimnazjum)

Data dodania: 2023-10-20 09:11:39
Data edycji: 2023-10-20 09:13:01
Ilość wyświetleń: 1024
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej