PROGRAM DLA SZKÓŁ 2023

W naszje szkole realizowany jest od wielu lat PROGRAM DLA SZKÓL< w ramach którego uczniowie klas I - V otrzymują owoce lub warzywa.

Mając na uwadze, iż dla jak najskuteczniejszej realizacji programu i osiągania jego celów ważne jest zaangażowanie zarówno szkół, w których jest on realizowany, jak również wsparcie rodzin dzieci w nim uczestniczących, przekazujemy Państwu list od organizatorów programu. W związku z rozpoczęciem drugiego semestru realizacji programu w przygotowanym liście przypominamy rodzicom o zasadach i celach programu, w którym uczestniczą ich dzieci oraz o jego ważnych aspektach, na które powinni zwrócić uwagę. Zachęcamy również do kontynuowania aktywności związanych ze zdrową dietą oraz aktywnym stylem życia w domu rodzinnym.

Data dodania: 2023-03-09 12:19:28
Data edycji: 2023-03-09 12:23:04