Plakat o zdrowym odżywianiu -„Jedz owoce i warzywa”.

Cele konkursu:

- rozbudzanie zainteresowań zdrowym żywieniem,

- wyrabianie prawidłowych nawyków żywieniowych,

- zainteresowanie owocami i warzywami jako źródła witamin,

- pobudzenie wyobraźni i fantazji uczniów,

- rozwijanie zdolności plastycznych.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 4 i 5 Szkoły Podstawowej nr 2 w Myśliborzu.

Uczniowie według własnego pomysłu, techniką collage wykonują plakat o owocach i warzywach, na kartce formatu A3.  Plakat musi zawierać krótkie hasło na temat zdrowego odżywiania, jedzenia warzyw i owoców. Do wykonania pracy można wykorzystać: kolorowy papier, bibułę, wycinankę, gąbkę, sznurek i inne dostępne materiały.

Gotowe prace należy  dostarczyć do organizatorów do dnia 24 maja 2024 roku do pani Izabeli Korzeniewicz lub Bożeny Szeląg.

Z dostarczonych prac, nagrodzone zostaną trzy najlepsze, najciekawsze i zgodne z tematem plakaty, wybrane przez komisję składającą się z nauczycieli naszej szkoły.

Organizatorzy:

Bożena Szeląg, Izabela Korzeniewicz