Czcionka:

Kontrast:

Konkurs na NAJPIĘKNIEJSZĄ MASKĘ KARNAWAŁOWĄ

Drodzy Uczniowie!
Jedną z tradycji karnawału jestoczywiście bal karnawałowy, który nie może się odbyć bez maski…

W związku z tym, gorąco zachęcam do wzięcia udziału w zmaganiach plastycznych na ,,NAJPIĘKNIEJSZĄ MASKĘ KARNAWAŁOWĄ”.

Celem konkursu jest: rozwijanie kreatywności dzieci poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych (ciekawych materiałów i technik plastycznych); rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych.

Adresatami konkursu są uczniowie klas 1-3.

Zadaniem uczestników jest wykonanie maski karnawałowej z papieru. Maska może być dowolnie pomalowana i ozdobiona według upodobania ucznia.

Prace konkursowe należy dostarczyć do Pani Eweliny Dudy do Sali nr 2, do dnia 08.02.2022r. Praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko ucznia, klasa.

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Zapraszam do udziału!

Data dodania: 2023-01-24 14:48:39