Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli

Harmonogram godzin dostępności dyrekcji szkoły dla rodziców/opiekunów i innych osób w roku szk. 2023/2024

Nazwisko i imię nauczyciela

dzień tygodnia

godzina

sala

Zabłotna Anna - dyrektor

poniedziałek

14.30-15.30

gab. dyrektora

Topolski Rafał - wicedyrektor

(m.in. w spr. dziennika elektronicznego)

wtorek

8.00 – 9.00

gab. wicedyrek.

Pokorska Donata - wicedyrektor

środa 7.00 - 8.00 gab. wicedyrek.



Harmonogram godzin dostępności nauczycieli

Nazwisko i imię nauczyciela

dzień tygodnia

godzina

sala

Abramowicz-Brocka Żaneta

środa

10.40-11.40

pok. naucz.

Abratański Dariusz

piątek

12.30-13.30

21

Bałbaczyńska Monika

wtorek

8.00-9.00

pok. naucz.

Borowska Dorota, s. Natanaela

czwartek

8.45-9.45

pok. naucz.

Czyżak Ewa

środa

9.40-10.40

pok. naucz.

Cielecka Małgorzata

poniedziałek

9.40-10.40

pok. naucz.

Czernielewski Roman

piątek

12.30-13.30

pok. naucz.

Downarowicz Elżbieta

wtorek

9.40-10.40

24

Duda Ewelina

czwartek

10.40-11.40

pok. naucz.

Jundziłł Marek

środa

9.40-10.40

16

Juszczak Helena

środa

13.30-14.30

pok. naucz.

Kamińska Joanna

czwartek

10.40-11.40

22

Kaźmierczak-Kostrzewa Agnieszka

czwartek

10.40-11.40

pok. naucz.

Korzeniewicz Izabela

piątek

8.45-9.45

pok. naucz.

Kozłowska-Chudzik Elżbieta

środa

15.20-16.20

26

Kraszewska Halina

czwartek

13.00-14.00

pok. naucz.

Kulevich Anastasiya (s. Beata)

środa

9.40-10.40

pok. naucz.

Lenartowicz Karolina

wtorek

7.55-8.55

pok. naucz.

Marszałek Sławomir

czwartek

10.40-11.40

pokój n-li wf

Michalak Krzysztof

środa

12.30-13.30

pok. naucz.

Michalak Zuzanna

wtorek

9.40-10.40

pok. naucz.

Mirecka Anna

poniedziałek

10.40-11.40

pok. naucz.

Moryl Mariusz

czwartek

pok. naucz.

pok. naucz.

Moryl Marta

czwartek

15.20-16.20

gab. pedagoga

Pałka Maria

poniedziałek

10.40-11.40

pok. naucz.

Pawlak Monika

poniedziałek

9.40-10.40

pok. naucz.

Pelkniewska Renata

środa

10.40-11.40

17

Piechota Renata

czwartek

8.50-9.50

pok. naucz.

Pielich Agnieszka

piątek

9.40-10.40

8

Ptak Alicja

wtorek

11.40-12.40

pok. naucz.

Raźna Magdalena

piątek

9.40-10.40

pok. naucz.

Ryszawa Justyna

piątek

8.45-9.45

świetlica

Sobańska Anna

czwartek

15.45-16.45

gab. psychologa

Socha Anna

piątek

7.00-8.00

pok. naucz.

Spychała Dominika

poniedziałek i piątek

9.00-9.30

oddział przedszkolny

Srokowska Bożena

poniedziałek

11.30-12.30

pok. naucz.

Srokowska Grażyna

środa

7.55-8.55

pok. naucz.

Szczepanowska Jolanta

poniedziałek i piątek

8.30-9.00

oddział przedszkolny

Szeląg Bożena

środa

9.40-10.40

pok. naucz.

Szeligiewicz Katarzyna

poniedziałek

12.45-13.45

pok. naucz.

Szpit Tamryn

piątek

8.45-9.45

pok. naucz.

Szuszkiewicz Renata

poniedziałek

8.45-9.45

świetlica

Szybylska Wioletta

poniedziałek

14.30-15.30

biblioteka

Szymczyk Paweł

poniedziałek

8.45-9.45

pokój n-li wf

Śmierska Iwona

poniedziałek

10.20-11.20

gab. pedagoga

Topolska Joanna

czwartek

13.30-14.30

gab. logopedy

Wachowicz Andrzej

czwartek

10.30-11.30

pok. naucz.

Witkowska-Drążyk Kamila

poniedziałek

13.30-14.30

pok. naucz.

Woźna Alina

piątek

12.30-13.30

7

Zawada Iwona

środa

9.40-10.40

pok. naucz.

Żurawska Anna

wtorek

piątek

10.45-11.15

8.00-8.30

oddział przedszkolny

Żytkowiak Kamila

czwartek

9.40-10.40

15

 

Data dodania: 2022-10-24 14:23:27
Data edycji: 2024-03-27 09:28:53
Ilość wyświetleń: 7044
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej