Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Godziny dostępności nauczycieli

Harmonogram godzin dostępności dyrekcji szkoły dla rodziców/opiekunów i innych osób

Nazwisko i imię nauczyciela

dzień tygodnia

godzina

sala

Abramowicz-Brocka Żaneta

wtorek

środa

9.00-11.00

14:00-15:00

gab. dyrektora

Topolski Rafał - wicedyrektor

(m.in. w spr. dziennika elektronicznego)

poniedziałek

wtorek

7:30 – 9:00

14:30-15:30

gab. wicedyrek.

Zabłotna Anna - wicedyrektor

(m.in. w spr. dowozów i egzaminów kl. 8)

Poniedziałek

czwartek

15.00-16.00

9:00-10:00

gab. wicedyrek.



Harmonogram godzin dostępności nauczycieli

Nazwisko i imię nauczyciela

dzień tygodnia

godzina

sala

Abratański Dariusz

poniedziałek

15.20-16.20

pok. naucz.

Bałbaczyńska Monika

czwartek

12.30-13.30

pok. naucz.

Bogdanowicz Krystyna

środa

11.30-12.30

19

Błażejewska Jolanta

poniedziałek

13.30-14.30

6

Czyżak Ewa

środa

12.30-13.30

28

Cielecka Małgorzata

czwartek

13.30-14.30

pok. naucz.

Czernielewski Roman

piątek

12.45-13.45

pok. naucz.

Downarowicz Elżbieta

środa

11.05-12.05

24

Duda Ewelina

środa

13.30-14.30

2

Jundziłł Marek

czwartek

14.30-15.30

16

Juszczak Helena

wtorek

12.40-13.40

pok. naucz.

Kamińska Joanna

wtorek

14.25-15.25

22

Kaźmierczak-Kostrzewa Agnieszka

czwartek

14.30-15.30

pok. naucz.

Korzeniewicz Izabela

poniedziałek

12.45-13.45

pok. naucz.

Kozłowska-Chudzik Elżbieta

czwartek

10.20-11.20

26

Kraszewska Halina

wtorek

13.40-14.30

pok. naucz.

Kulevich Anastasiya (s. Beata)

czwartek

14.30-15.30

pok. naucz.

Lenartowicz Karolina

czwartek

10.30-11.30

2

Marszałek Sławomir

poniedziałek

15.20-16.20

pokój n-li wf

Michalak Krzysztof

wtorek

12.30-13.30

pok. naucz.

Michalak Zuzanna

czwartek

10.45-11.45

25

Mirecka Anna

poniedziałek

12.45-13.45

1

Moryl Mariusz

czwartek

13.40-14.40

pok. naucz.

Moryl Marta

środa

15.20-16.20

gab. pedagoga

Pałka Maria

poniedziałek

13.30-14.30

5

Pawlak Monika

piątek

12.30-13.30

pok. naucz.

Pelkniewska Renata

wtorek

13.30-14.30

17

Piechota Renata

poniedziałek

12.40-13.40

pok. naucz.

Pokorska Donata

poniedziałek

15.20-16.20

pokój n-li wf

Ptak Alicja

środa

13.35-14.35

13

Raźna Magdalena

poniedziałek

13.30-14.30

pok. naucz.

Ryszawa Justyna

czwartek

15.45-16.45

świetlica

Sobańska Anna

czwartek

16.00-17.00

gab. psychologa

Socha Anna

poniedziałek

13.30-14.30

pok. naucz.

Spychała Dominika

środa

piątek

14.00-14.30

11.20-11.50

oddział przedszkolny

Srokowska Bożena

środa

15.20-16.20

pokój n-li wf

Srokowska Grażyna

środa

11.30-12.30

pok. naucz.

Szczepanowska Jolanta

poniedziałek

wtorek

15.00-15.30

12.30-13.00

oddział przedszkolny

Szeląg Bożena

środa

11.30-12.30

1

Szeligiewicz Katarzyna

wtorek

12.45-13.45

pok. naucz.

Szpit Tamryn

piątek

11.40-12.40

18

Szuszkiewicz Renata

poniedziałek

11.00-12.00

świetlica

Szybylska Wioletta

piątek

13.40-14.30

biblioteka

Szymczyk Paweł

poniedziałek

13.30-14.30

pokój n-li wf

Śmierska Iwona

czwartek

15.20-16.20

gab. pedagoga

Topolska Joanna

środa

12.30-13.30

gab. logopedy

Wachowicz Andrzej

wtorek

13.30-14.30

pok. naucz.

Witkowska-Drążyk Kamila

czwartek

15.30-16.30

pok. naucz.

Woźna Alina

piątek

12.30-13.30

7

Zawada Iwona

poniedziałek

11.30-12.30

pok. naucz.

Żurawska Anna

poniedziałek

piątek

14.00-14.30

10.50-11.20

oddział przedszkolny

Żytkowiak Kamila

piątek

12.30-13.30

15

 

Data dodania: 2022-10-24 14:23:27
Data edycji: 2023-01-17 12:25:07
Ilość wyświetleń: 587
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook