„Dwójka” ma nauczyciela na medal

W I semestrze roku szkolnego 2018/2019 odbyła się druga edycja plebiscytu „Nauczyciel na Medal”. Plebiscyt zorganizowała redakcja „Głosu Szczecińskiego”. Celem konkursu było znalezienie pedagogów, którzy zjednują sobie uczniów cierpliwością, uprzejmością i serdecznością, nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy.

Do udziału w tegorocznym plebiscycie zostali zgłoszeni przez rodziców i uczniów: Pani Zuzanna Michalak – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, pedagog z dużym doświadczeniem i autorytetem oraz Pan Marek Jundziłł- uczący w klasach IV-VIII języka angielskiego i matematyki, kompetentny i twórczy. Już sama nominacja była dla nich dużym zaskoczeniem i niespodzianką. Jesteśmy dumni, że Pani Zuzanna Michalak zdobyła I. miejsce w powiecie myśliborskim, otrzymując tytuł „Nauczyciela na Medal” oraz pamiątkowy medal. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Uzyskany tytuł okazał się wielką radością dla nominowanych i dla całej społeczności naszej szkoły. Dziękujemy Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, Przyjaciołom za wyróżnienie, nominację i wsparcie w głosowaniu plebiscytu. Zdobyć tytuł „Nauczyciela na Medal 2018”  to zaszczyt.

%d bloggers like this: