Wyniki konkursu „Najładniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa”

Miło nam poinformować, że konkurs pod hasłem: „Najładniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa” został rozstrzygnięty.

W konkursie wzięło udział 113 prac wykonanych różnymi technikami. Każda miała w sobie „to coś” – to, co sprawiło, że jeszcze bardziej zatęskniliśmy za świętami. Jedne prace wyróżniały się pod względem pomysłowości, inne wkładu pracy, jeszcze inne pod względem artystycznego wyrazu. Komisja konkursowa oceniała ozdoby według następujących kategorii: klasy I-III, klasy IV-VII.

Wyniki konkursu są następujące:

W kategorii klas I-III zwyciężyli:

I miejsce: Martyna Górak

II miejsce: Wanessa Jędrzejewska

III miejsce: Natalia Szokaluk

Wyróżnienia zdobyli uczniowie: Laura Chmiel, Oliwia Tereszczuk, Aleksander Wiśniewski, Dorian Jarosiński, Szymon Bartczak, Wiktor Dziubek, Tymon Kula, Bartosz Bartczak, Aleksandra Czemerys, Krystian Rudzki, Aleksandra Mizgier, Emilia Mizgier, Szymon Leszczyński, Oliwia Piłatowska

W kategorii klas IV-VII zwyciężyli:

I miejsce: Jakub Kowalewski

II miejsce: Dariusz Daniłkiewicz

III miejsce: Kornel Łukasiewicz

Wyróżnienia zdobyli uczniowie: Nadia Jankowska, Natalia Kowalewska, Julia Kowalska, Natalia Wiśniewska, Aleksandra Witaszek, Paweł Żelazek, Aleksandra Sapigórska.

Laureatom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujmy za udział w konkursie oraz składamy WIELKIE GRATULACJE. Przypominamy także, iż dyplomy wraz z drobnymi upominkami zostaną wręczone podczas zabawy choinkowej.

Prace konkursowe zostały przekazane na rzecz akcji charytatywnej „Gramy dla Agi”, której finał odbył się 2 grudnia 2017 roku. W imieniu organizatorów akcji serdecznie dziękujemy.

%d bloggers like this: