SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

12 i 13 lutego  2019 r. odbył się coroczny Szkolny Konkurs Recytatorski. Wzięło w nim udział 25 osób z klas I-III oraz 12 osób z klas IV-VIII . Młodsi uczniowie prezentowali dwa utwory poetyckie, natomiast starsi wiersz oraz fragment prozy. Ich recytacje oceniały dwie komisje w składzie: p. dyrektor Żaneta Abramowicz-Brocka, p. J. Topolska,  p. A.Sobańska, p. M. Moryl, p. A.Woźna, p. W. Szybylska. Zgodnie z decyzją jury do następnego etapu przeszli następujący uczniowie:

Klasy I-III

Topolski Filip kl. IIIa (opiekun- p. Wanda Łojko-Zając)

Sobański Mateusz kl. Ia (opiekun –p.Maria Pałka)

Wasiewicz Wojciech kl. IIa ( opiekun –p. Jolanta Błażejewska)

Daniłkiewicz Hanna kl. IIIb (opiekun- p. Anna Mirecka)

Klasy IV-VII

Kowalewska Natalia kl. Vc (opiekun –p.Alicja Ptak)

Szawarska Aleksandra kl. VI a (opiekun –p.Krystyna Smolik)

Skwarna Anna kl. VI a (opiekun- p. Krystyna Smolik)

Klasy VII i gimnazja

Dranikowska Karina kl. VIII a ( opiekun- p. Anna Zabłotna)

Organizacją konkursu na terenie naszej szkoły od kilku lat zajmują się: p. A. Woźna (kl. I-III) i W.Szybylska (kl. IV- VIII).

19 lutego 2019 r. w Myśliborskim Ośrodku Kultury odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. Do etapu na szczeblu powiatowym zakwalifikowało się również troje uczniów z myśliborskiej „Dwójki”:

Topolski Filip

Szawarska Aleksandra

Dranikowska Karina

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach !

%d bloggers like this: