Opublikowany w co w LOP-ie piszczy

Zwyczaje łowieckie

Dnia 13 grudnia 2016 roku nauczyciel przyrody Joanna Kamińska zorganizowała spotkanie z przedstawicielem Koła Łowieckiego „Diana”  w Myśliborzu Panem Kazimierzem Basterem. Spotkanie odbyło się na zajęciach Szkolnego Koła LOP, w którym uczestniczyli uczniowie klas IV. Dzieci zostały zapoznane ze zwyczajami łowieckimi, sposobem życia zwierząt łownych oraz miały okazję zobaczyć odświętny strój przedstawiciela koła łowieckiego. Nie obyło się również bez interesujących pytań ze strony uczniów. Natomiast nasz gość opowiedział wiele ciekawostek  dotyczących tej dziedziny. Na koniec dzieci otrzymały nagrody i upominki. Była to interesująca lekcja przyrody.

[huge_it_gallery id=”8″]                                Opiekun Szkolnego Koła LOP:

Joanna Kamińska