Zmiany w planie lekcji i dzienniku elektronicznym

Informujemy, że od dnia 10. 09. 2018 r. obowiązuje w naszej szkole poprawiony (w niektórych oddziałach) plan lekcji. Nowa wersja planu jest dostępna na stronie szkoły (górne menu – PLAN LEKCJI).

W dzienniku elektronicznym pojawiły się też nowości:

  • SZCZĘŚLIWY NUMEREK – po zalogowaniu wyświetla się na zielonym tle, a zmiana następuje o północy.
  • USPRAWIEDLIWIENIA NIEOBECNOŚCI DZIECKA z konta rodzica – po wejściu w dzienniczek ucznia i zakładkę FREKWENCJA rodzic ma możliwość „odhaczenia” godzin/dni w których dziecko było (lub będzie) nieobecne i po wciśnięciu „USPRAWIEDLIW” wysłać usprawiedliwienie do wychowawcy. Apelujemy w związku z tym do rodziców, by nie udostępniali swoich danych dostępu (loginu i hasła) dzieciom. Każdy uczeń może mieć swój osobny dostęp do dziennika, z użyciem szkolnego adresu e-mail.
%d bloggers like this: