ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO (GALERIA)

Tradycyjnie w naszej szkole pod koniec roku szkolnego odbywają się dwa apele. Tak też było w roku szkolnym 2020/2021. W środę, 23 czerwca, podsumowaliśmy i wręczyliśmy nagrody za tegoroczne konkursy, nastąpiło też przekazanie "władzy" nowemu samorządowi uczniowskiemu. W piątek 25 czerwca mogliśmy skupić się na nagrodzeniu najlepszych uczniów ze wszyskich roczników, ze szczególnym uwzględnieniem naszych tegorocznych absolwentów.

Nagrodę dyrektora "KUSAK" dla Najlepszego Absolwenta roku 2021 odebrali:

Nadia Jankowska

Aleksandra Szawarska

Martyna Wolanicka

"KUSAKA" za osiągnięcia artystyczne i sportowe otrzymali Michał Błotniak, Michał Kaczmarek, Julia Kaup, Igor Pelkniewski, Anna Skwarna.

Oprócz ósmoklasistów pożegnaliśmy też czworo pracowników szkoły, odchodzących w tym roku na emeryturę - nauczycielki: p. Mariolę Kosibę i p. Alinę Lenartowicz oraz pracowników obsługi: p. Henrykę Kościuszko i p. Mieczysława Karaś.

Data dodania: 2021-06-27 11:55:54
Data edycji: 2021-06-27 12:16:16