Czcionka:

A+A-

Kontrast:

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 2021/2022

Propozycja zajęć

Prowadzący

Klasa

Termin realizacji

Sala

Zajęcia rozwijające

edukacja wczesnoszkolna

Jolanta Błażejewska

 

1a

Czwartek

8.00-8.45

6

Zajęcia rozwijające

edukacja wczesnoszkolna

Alina Woźna

 

1b

Piątek

11.45-12.30

7

Zajęcia rozwijające

edukacja wczesnoszkolna

Maria Pałka

 

1c

Piątek

8.00-8.45

5

Zajęcia rozwijające

edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Majchrzak

 

2a

Poniedziałek

12.45-13.30

2

Zajęcia rozwijające

edukacja wczesnoszkolna

Zuzanna Michalak

 

2b

Wtorek

8.00-8.45

4

Zajęcia rozwijające

edukacja wczesnoszkolna

Anna Mirecka

 

2c

Poniedziałek

12.45-13.30

1

Zajęcia rozwijające

edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna Szeligiewicz

 

3a

Środa

8.00-8.45

25

Zajęcia rozwijające

edukacja wczesnoszkolna

Ewelina Duda

 

3c

Piątek

11.45-12.30

26

Zajęcia rozwijające z języka polskiego

Helena Juszczak

 

7b

Piątek

8.00-8.45

12

Zajęcia rozwijające z języka polskiego

Wioletta Szybylska

 

7c

 

 

Zajęcia rozwijające z matematyki

Marek Jundziłł

 

4b

Czwartek

8.00-8.45

16

Zajęcia rozwijające z matematyki

Renata Pelkniewska

 

5a

Czwartek

12.45-13.30

 

Zajęcia rozwijające z matematyki

Renata Pelkniewska

 

6a

Poniedziałek

13.40-14.25

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Jolanta Błażejewska

 

1a

Piątek

8.00-8.45

6

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Alina Woźna

 

1b

Wtorek

11.45-12.30

7

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Maria Pałka

 

1c

Poniedziałek

8.00-8.45

5

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Majchrzak

 

2a

Środa

8.00-8.45

2

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Zuzanna Michalak

 

2b

Środa

8.00-8.45

4

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Anna Mirecka

 

2c

Wtorek

12.45-13.30

1

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Iwona Zawada

 

3b

Poniedziałek

8.00-8.45

8

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

edukacja wczesnoszkolna

Ewelina Duda

 

3c

Poniedziałek

8.00-8.45

27

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Krystyna Smolik

 

Klasy 4

Czwartek

13.40-14.25

19

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Helena Juszczak

 

Klasy 5

Czwartek

13.40-14.25

25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Alicja Ptak

 

Klasy 6

Czwartek

12.45-13.30

19

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Helena Juszczak

 

Klasy 7

Czwartek

14.35-15.20

12

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Alicja Ptak

 

Klasy 8

Piątek

13.40-14.25

13

Kółko polonistyczne

Żaneta Abramowicz-Brocka

 

Klasa 8a

Piątek

8.00-8.45

14

Kółko polonistyczne

Alicja Ptak

 

Klasa 8b

Środa

13.40-14.25

11

Kółko polonistyczne

Alicja Ptak

 

Klasa 8c

Środa

8.55-9.40

13

Kółko polonistyczne

Krystyna Smolik

 

Klasa 8d

Środa

12.45-13.30

19

Zajęcia ze zdolnymi uczniami

z języka polskiego

Krystyna Smolik

Klasa 8d

Czwartek

14.35-15.20

19

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Krzysztof Michalak

 

Klasy 4

Wtorek

13.40-14.25

25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Krzysztof Michalak

 

Klasy 5

Wtorek

14.35-15.20

25

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Dariusz Abratański

 

Klasy 6

Poniedziałek

13.40-14.25

19

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Dariusz Abratański

 

Klasy 7

Wtorek

14.35-25.20

12

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Renata Pelkniewska

Klasy 8

Czwartek

13.40-14.25

17

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka niemieckiego

Agnieszka

Kaźmierczak-Kostrzewa

Klasy 5

Wtorek

8.00-8.45

25

Zajęcia ze zdolnymi uczniami

z języka angielskiego

Tamryn Szpit

Klasy 8

Piątek

12.45-13.30

13.40-14.25

Żabka

 

Kółko teatralne

Iwona Zawada

 

Klasa 3c

Poniedziałek

12.45-13.30

3

Liga Ochrony Przyrody

Joanna Kamińska

 

Klasy 4

Wtorek

13.40-14.25

22

Zespół muzyczny

Andrzej Wachowicz

 

Klasa 5b,8c,8d

Piątek

13.40-14.25

20

Kółko strzeleckie

 

Roman Czernielewski

6b

Środa

15.30-16.30

Strzelnica

Data dodania: 2021-09-22 12:40:10
Data edycji: 2021-10-01 11:18:54
Ilość wyświetleń: 201
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook