ZAJĘCIA OPIEKUŃCZE W DWÓJCE OD 25 MAJA

Dyrekcja SP nr 2 w Myśliborzu informuje, że od dnia 25 maja 2020 r. organizowane będą w naszej świetlicy szkolnej zajęcia opiekuńcze dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I - III. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci, które nie mają żadnych objawów chorobowych i nie miały kontaktu z osobami chorymi na COVID-19 lub z podejrzeniem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Zajęcia odbywać się będą w godzinach między 6.45 do 15.30, w zależności od potrzeb zgłoszonych przez rodziców w kwestionariuszu zapisu dziecka na zajęcia opiekuńcze. Kwestionariusz wypełniają rodzice pierwszego dnia, gdy przyprowadzają dziecko do szkoły.

Prosimy o uważne zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w naszej placówce.

Podczas przyprowadzania dziecka na zajęcia apelujemy o stosowanie następujących zasad:

• na zajęcia przyprowadzamy wyłącznie dzieci ZDROWE, bez żadnych objawów chorobowych,
  • dziecko do szkoły przyprowadza zawsze ten sam (zdrowy) rodzic/opiekun,
  • podczas doprowadzenia dziecka do szkoły rodzic/opiekun oraz dziecko powinni mieć założoną maseczkę na nos i usta,
  • rodzic/opiekun przyprowadza dziecko o ustalonej godzinie do drzwi szkoły, tam po sprawdzeniu przez wyznaczonego pracownika szkoły temperatury ciała, dziecko jest przekazywane na świetlicę szkolną,
  • dziecko nie zabiera ze sobą do szkoły żadnych zabawek ani innych materiałów, poza drugim śniadaniem,
  • dziecko po wejściu na świetlicę zdejmuje maseczkę z twarzy, w wyznaczonej szafce zostawia odzież wierzchnią i drugie śniadanie, a następnie dokładnie myje ręce, po czym dołącza do zajęć.
Data dodania: 2020-05-20 13:48:57
Data edycji: 2020-05-21 12:44:48