XVI edycja „Sobieradzika” za nami

Zakończyły się XVI już majowe zmagania naszych najmłodszych uczniów w szkolnym konkursie polonistycznym „Sobieradzik” autorstwa Marii Pałki. Uczniowie musieli m.in. wykazać się znajomością alfabetu, części mowy, zasad ortograficznych, wskazywaniem rodziny wyrazów, rozwijaniem zdań czy pisaniem listu. Na czołowe miejsca wysunęło się dziewięć osób z klas I – III spośród 65 uczestników. Oto najlepsi młodzi poloniści:

– klasy pierwsze: Topolski Filip kl. IA, Kucharski Marcel kl. IA, Artur Duda kl. IB,

– klasy drugie: Szurko Amelia kl. IIB, Dziubek Wiktor kl. IIA, Moryc Klaudia kl. IIB,

– klasy trzecie: Daniłkiewicz Sebastian kl. IIID, Malczewski Alex kl. IIIC, Zuzanna Skórska kl. IIIC.

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe na apelu szkolnym. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie za rok!

%d bloggers like this: