Tydzień Patrona i Festyn z Dwójką

Zgodnie z planem pracy szkoły, w dniach 3-7 czerwca w SP nr 2 w Myśliborzu obchodzić będziemy Tydzień Patrona Szkoły – Janusza Kusocińskiego. W tych dniach podczas różnych zajęć szkolnych nawiązywać będziemy do historii i postawy naszego patrona, odbędą się też Turniej wiedzy o Januszu Kusocińskim (wtorek, 4 czerwca na 3 i 4 godzinie lekcyjnej) oraz Biegi przełajowe „Z Kusocińskim w zawody przez szkolne przeszkody” (czwartek, 6 czerwca na 3, 4 i 5 godz. lekcyjnej).
Zwieńczeniem obchodów Tygodnia z patronem będzie Festyn rodzinny z Dwójką na szkolnym boisku, na który zapraszamy uczniów, rodziców, a nawet absolwentów Dwójki w sobotę, 8 czerwca od godz. 10.00 do 14.00.

Kalendarz czerwcowy jest napięty… 13 czerwca odbędzie się Rada klasyfikacyjna, co oznacza, że oceny końcoworoczne należy wystawić do 11 czerwca. W poniedziałek 17. 06. o godz. 9.00 odbędzie się apel, na którym wręczone zostaną nagrody za udział w konkursach i wybitne zasługi dla szkoły. Po apelu wracamy na ostatnie w tym roku szkolnym lekcje. Wtorek, 18. 06. jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych, który wychowawcy klas poświęcą na wydrukowanie Waszych świadectw. Wręczymy je na apelu kończącym rok szkolny 2018/2019 w dniu 19 czerwca o godz. 9.00.

%d bloggers like this: