Sukces sportowy- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

Dnia 23.05.2019 r. w Barlinku  odbyły się  Mistrzostwa  Powiatu Myśliborskiego w Drużynowym Trójboju ( klasy IV i młodsze) i Czwórboju Lekkoatletycznym (klasy VI i młodsze.), rozgrywane w kategorii dziewcząt i chłopców.  Sześcioosobowe drużyny walczyły  w biegu na 60 m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz w biegu na 600 (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

Wyniki poszczególnych zawodników przeliczano na punkty. Reprezentacja naszej szkoły, pod opieką p. Marioli Kosiby i p. Sławomira Marszałka walczyła bardzo ambitnie. W klasyfikacji końcowej chłopcy zajęli  IV (czwórbój) i V (trójbój) miejsce. Najlepszą okazała się drużyna dziewcząt w składzie: Nadia  Jankowska i Amelka Broda z kl.VIb, Ola Galwas i Anastazja Magdij z klasy VIa, Julka Mokrzycka z VIc oraz  Ola Łojkowska z klasy Vd, która  zajęłaII miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju  Lekkoatletycznym  w Kategorii Dziewcząt.

 Nadia  Jankowska także  indywidualnie wywalczyła  II miejsce , zdobywając tym samymtytuł Wicemistrzyni Powiatu w Czwórboju” i srebrny medal.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

%d bloggers like this: