Przedszkolaki z wizytą w szkole

16 i 17 marca w naszej szkole pojawili się bardzo mili Goście. Odwiedziły nas bowiem dzieci z Przedszkola Publicznego ,,Zielona Dolinka” i ,,Misia Uszatka” wraz z Paniami Wychowawczyniami i Opiekunkami. Dyrektor szkoły Pani mgr Grażyna Maciejewska serdecznie powitała wszystkich zebranych i zaprosiła do obejrzenia przedstawienia pt. „Czerwony Kapturek”, przygotowanego przez uczniów uczęszczających do świetlicy szkolnej pod kier. mgr Łucji Michalak. Następnie przedszkolaczki zwiedziły szkołę. Zajrzały do klas lekcyjnych, w których odbywały się lekcje. Na zakończenie spotkania wszyscy zostali obdarowani upominkiem. Dzieciom bardzo podobała się wizyta w szkole. Dla maluchów było to nie lada przeżycie, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Wizyta ta miała na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klas I.

                                                                                           Zatem zapraszamy do naszej szkoły!

%d bloggers like this: