Przedszkolaki w Chlebowym Domu w Marianowie

Oddziały przedszkolne ze SP nr 2 w Myśliborzu zrealizowały zadanie 12 „Być dobrym jak chleb”. W tym celu wybraliśmy się na warsztaty do Chlebowego Domu w Marianowie.

W trakcie warsztatów dzieci poznały proces wyrobu chleba od ziarenka do bochenka. Wykonały samodzielnie wyroby piekarniczo – ciastkarskie takie jak właśnie chleb, podpłomyki, ciastka kruche i drożdżówki. W trakcie warsztatów pojazdem wycieczkowo – spacerowym wybraliśmy się na przejażdżkę po Marianowie. Na zakończenie skosztowaliśmy pizzy wyrabianej na miejscu. Warsztaty okazały się być bardzo cennym i pouczającym doświadczeniem dla przedszkolaków.

Data dodania: 2019-11-03 18:22:56
Data edycji: 2019-11-03 18:24:57