PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI 1966-2012

Aleksandrowicz Krzysztof, Ananicz Genowefa, Bałuk Piotr, Bejuk Wiesława, Borek Tadeusz, Broniowski Andrzej, Chiliński Jerzy, Czupryńska Łucja, Dziubek-Rut Małgorzata, Fiedorowicz Zenon, Fotek Zbigniew, Fryder Kazimiera, Gembicka Józefata, Górnik Elżbieta, Górnik Henryk, Gracz Rajmund, Gubała Ryszard, Heropolitańska Lucyna, Kamiński Robert, Kasprzak Lucyna, Kawka Stanisław, Kisły Kazimierz, Klepsa Andrzej, Klepsa Wanda, Kowalska Jolanta, Kościuszko Henryka, Krajewska Bożena, Krajewski Zenon, Krawczak Jadwiga, Królak Barbara, Kujawska Krystyna, Kulbiński Andrzej, Kwaśna Regina, Laskowska Małgorzata, Lewandowski Bogdan, Lubieniecka Halina, Łuckiewicz Kazimierz, Marczak Stanisława, Mazur Żaneta, Miedzińska Bogusława, Miedzińska Emilia, Miedziński Józef, Michnik Kazimierz, Mostek Alojzy, Nowak Marlena, Oleksy Irena, Pawelec Helena, Pietrewicz Krystyna, Płatkowska Teresa, Powierza Józef, Prochorenko Jerzy, Przygodzka Barbara, Puchta Maria, Pustkowska Stanisława, Rawlik Barbara, Rogaś Danuta, Sadło Wojciech, Sawicka Sabina, Sawicki Stanisław, Siebielec Wiesława, Skubiszewska Jolanta, Stachura Jolanta, Szadkowska Krystyna, Szeląg Bogusław, Szymańczyk Wioleta, Telicka Grażyna , Tomala Wanda, Wierucki Jerzy, Wilczyński Krzysztof, Zioła Mirosław, Zwierzchowska Mariola, Żmijewska Danuta

 

Wykaz pracowników sporządzono na podstawie dostępnych materiałów archiwalnych. Za błędy i nieścisłości serdecznie przepraszamy.

%d bloggers like this: