Podwórko od Nivea dla Myśliborza

Apelujemy do Państwa o wsparcie głosowania na Podwórko Talentów Nivea, które może powstać w parku nad jeziorem (niedaleko ujścia rzeki Myśli). Rejestrować i głosować można na stronie podworko.nivea.pl

REJESTRACJA KONTA

  1. Na podworko.nivea.pl kliknij LOGOWANIE/REJESTRACJA
  2. na jasnym polu (z prawej) podaj swą płeć, imię i nazwisko, adres e-mail i wpisz hasło – co najmniej 8 znaków w tym minimum 1 duża, 1 mała litera i 1 cyfra (np. Nivea123).
  3. Na podany e-mail przyjdzie list od Nivea, gdzie trzeba kliknąć potwierdzenie… i można zacząć głosować!

GŁOSOWANIE Z KOMPUTERA

  1. Na podworko.nivea.pl kliknij LOGOWANIE/REJESTRACJA
  2. na granatowym polu (z lewej) wpisz swój e-mail i hasło podane przy rejestracji.
  3. Przed kliknięciem ZALOGUJ SIĘ warto odhaczyć „zapamiętaj mnie”, by komputer pamiętał za nas hasło…
  4. Po zalogowaniu wyszukaj miejscowość (Myślibórz).
  5. Po prawej stronie przy nazwie lokalizacji kliknij niebieski przycisk GŁOSUJ. Po kliknięciu za pierwszym razem pojawi się do akceptacji regulamin, który należy potwierdzić. Następnie kliknąć jeszcze raz i potwierdzić „nie jestem robotem”… Powinien wyświetlić się komunikat o oddaniu głosu i zachęta do ponownego głosowania następnego dnia.
%d bloggers like this: