Samorząd Uczniowski w październiku z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizował w naszej szkole Oskary. Najpierw uczniowie z klas V-VII nominowali swoich nauczycieli w 7 kategoriach. Zwracali uwagę na sposób prowadzenia lekcji przez pedagoga, organizację zajęć, humor, ubiór, „stalowe nerwy”. Docenili też najbardziej ulubionego nauczyciela.

Po nominacjach nadszedł czas na demokratyczne wybory, które odbyły się 11 października 2018 r.. Uprawnieni do głosowania byli uczniowie klas starszych. Uroczyście informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 wyborcy nagrodzili Oskarami następujących nauczycieli:

W kategorii : Aktorka Pierwszoplanowa zwyciężyła Pani Anna Zabłotna

W kategorii : Scenografia odniósł sukces Pan Andrzej Wachowicz

W kategorii : Reżyseria doceniono dwoje pedagogów- Panią Krystynę Smolik i Pana Sławomira Marszałka.

W kategorii :Aktor Komediowy zwycięstwo odniósł Pan Marek Jundziłł

W kategorii: Kostiumy i Charakteryzacja najwyżej znalazła się Pani Elżbieta Downarowicz

W kategorii : Aktor Dramatyczny zwyciężył Pan Sławomir Marszałek

W kategorii : Całokształt „Twórczości” dyplom otrzymał Pan Marek Jundziłł.

Ponadto Zarząd SU przyznał Oskary Honorowe dla naszych nieocenionych „rządzących”- Pani Dyrektor Żanety Abramowicz, Pani Wicedyrektor Grażyny Maciejewskiej i Pana Wicedyrektora Rafała Topolskiego. Wszystkim właścicielom Oskara gratulujemy. Wszystkim Pracownikom szkoły jeszcze raz życzymy kolejnych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym oraz pasji w nauczaniu.

Przewodnicząca SU

Jagoda Jundziłł