OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 11.11.2021r.

Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole miało kilka odsłon, które zilustrowano na zdjęciach załączonych poniżej oraz w nagraniu udostępnionym przez zaprzyjaźnioną lokalną telewizję TVB. Przedstawienie przygotowane przez naszych uczniów i nauczycieli zaprozentowane było w środę w szkole - społeczności Dwójki, a także w czwartek - przedstawicielom samorządu lokalnego, instytucji, stowarzyszeń, rodzicom i innym uczestnikom gminnych uroczystości w Myśliborskim Ośrodku Kultury. Właśnie z tego występu pochodzi nagranie:

Poza montażem słowno-muzycznym w wykonaniu zespołów instrumentalnego i wokalnego, koła teatralnego i innych uczniów przygotowanych przez p. Annę Zabłotną, p. Iwonę Zawadę oraz p. Andrzeja Wachowicza w środę 10 listopada świętowaliśmy w szkole poprzez udział uczniów klas I-III w konkursie "Wokół symboli narodowych" organizowanym przez szczeciński oddział Instytutu Pamięci Narodowej.

W naszych oddziałach przedszkolnych również świętowano, poprzez wspólne spotkanie z patriotycznymi piosenkami i biało-czerwoną sesją zdjęciową :)

O godzinie 11:11 pojawiliśmy się wspólnie na korytarzu szkolnym, by odśpiewać Mazurek Dąbrowskiego w ramach akcji #SzkołaDoHymnu.

Zdjęcia z tych wydarzeń prezentujemy w galerii:

Data dodania: 2021-11-11 17:18:57
Data edycji: 2021-11-12 11:47:34