Nowa bieżnia przy SP2? Wszystko w naszych rękach…

Od 19 października do 2 listopada trwa głosowanie na wnioski złożone do realizacji w 2017 roku w ramach „budżetu obywatelskiego” gminy Myślibórz. Każdy mieszkaniec gminy Myślibórz, który urodził się w roku 2000 lub wcześniej może zagłosować na 3 projekty.

Nasza szkoła złożyła projekt budowy bieżni na 60 m. wraz ze skocznią w dal oraz wiatą rekreacyjną przy sali gimnastycznej. Zachęcamy do poparcia projektu i przynoszenia kart do urny w szkole lub w urzędzie miasta i gminy. Karty do głosowania można pobrać do wydrukowania stąd lub z sekretariatu szkoły, a także od wychowawców.

Popieramy też wniosek złożony przez R. Topolskiego – budowa ścianki wspinaczkowej w Myśliborzu, który jest kontynuacją zwycięskiego projektu z roku 2016 – budowy parku linowego.

%d bloggers like this: