Niezapomniane chwile w Szczecinie

14.03.2017 r. uczniowie klasy IV a, IV b, IV c pojechali na wycieczkę do Szczecina. Miejsca, w których razem mieliśmy spędzać czas, to park trampolin „Fun Jump” i kino „Helios”. Nie spodziewaliśmy się, że ten dzień przyniesie tyle niezapomnianych chwil.

Pierwszym celem naszej wyprawy było najlepsze miejsce dla naszej klasy – park trampolin! Weszliśmy przez drzwi do sporego pomieszczenia. Pani recepcjonistka serdecznie nas przywitała i udzieliła niezbędnych informacji, np. gdzie jest szatnia, a przede wszystkim główne miejsce do skakania. Dostaliśmy niebieskie, antypoślizgowe z pomarańczowym napisem „Fun Jump” skarpety. Kiedy je włożyliśmy, przyszli do nas instruktorzy. Mówili nam o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w tym parku. Kiedy poszliśmy do strefy, gdzie można było szaleć, naszym oczom ukazał się trampolinowy raj. Miejsce było podzielone na kilka części, np. dwie strefy do skakania, rzuty do kosza, basen z gąbkami. Najpierw wykonaliśmy różne ćwiczenia z naszą trenerką. Potem mogliśmy robić, co nam się żywnie podobało! Ania uparcie próbowała podciągnąć się na linach zwisających z sufitu, co niekoniecznie jej się udawało. Docenić należy wytrwałość mojej koleżanki. Maciej rzucał do kosza, nawet celnie. Wiktor doskonalił akrobacje w basenie z gąbkami. Spora grupa moich koleżanek i kolegów grała w zbijaka. Dominik i Maja walczyli o utrzymanie się na wzniesieniu, wytrzymując ciosy zadawane przez przeciwnika mięciutką maczugą. Wrażeń było co niemiara. Po skończonej zabawie wszyscy zmęczeni, spoceni i głodni pojechaliśmy do McDonald’s, gdzie każdy kupił sobie obfity posiłek. Następnie przetransportowaliśmy się autobusem do kina. Tam mieliśmy zakupione bilety na film pt. „Chata”. Temat ekranizacji był bardzo zagadkowy i religijny. Film trwał dwie godziny, ale nie było to odczuwalne, bo oglądało się go z przyjemnością.

Organizatorzy spisali się fantastycznie. Ta wycieczka była niesamowita i na zawsze pozostawi miły ślad w naszej pamięci .

Aleksandra Szawarska, uczennica kl. IV a

%d bloggers like this: