NAUKA HYBRYDOWA DLA KLAS I-III

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie,

od poniedziałku klasy młodsze wracają do nauki w szkole, ale hybrydowo. Na najbliższy tydzień dyrekcja szkoły zaplanowała pracę w następujący sposób:

klasa 1a, 1b, 1c, 2c - nauka w szkole w poniedziałek, wtorek i środę (26-28. 04.), nauka zdalna w czwartek i piątek (29-30. 04.)
Klasa 2a, 2b, 3a, 3b -  nauka zdalna w poniedziałek, wtorek i środę (26-28. 04.), nauka w szkole  w czwartek i piątek (29-30. 04.)

jak będzie w następnym tygodniu poinformujemy  za tydzień.

Zajęcia odbywają się zgodnie ze stałym planem lekcji i z zachowaniem zasad obowiązujących od września 2020 w szkole:
A zwłaszcza:
- uczniowie NIE WYCHODZĄ NA PRZERWY ŚRÓDLEKCYJNE;
- do toalety uczniowie wychodzą pojedynczo;
- podczas korzystania z części wspólnych uczniowie noszą maseczki, przy wejściu do klasy za każdym razem dezynfekują ręce, gdy zajmą miejsce w ławce, mogą zdjąć maseczki;
- nauczyciel może zrobić dzieciom zajęcia na sali gimnastycznej w wyznaczonych godzinach, przerwy na gimnastykę lub śniadanie w klasie lub na terenie sportowym przy szkole (na razie plac zabaw zarezerwowany będzie dla zerówek!).

Dowozy szkolne i odwozy (poza odwozem o godz. 15.15) odbywają się według stałego harmonogramu.
Dzieci uczestniczące w zajęciach stacjonarnych mogą skorzystać z obiadów w ustalonych z wychowawcami godzinach.
Podczas korzystania ze świetlicy uczniowie zachowują dystans od uczniów innych klas, przebywają w pomieszczeniach w maseczkach.
Data dodania: 2021-04-22 11:28:44
Data edycji: 2021-04-22 11:34:37