NAUCZANIE ZDALNE DLA UCZNIÓW KL. 4-8 OD 26. 10. 2020 r.

Zgodnie z decyzją Rządu od poniedziałku 26 października uczniowie klas IV – VIII zostają w domu, przechodząc na nauczanie zdalne.

UCZNIOWIE KLAS 0-3 LEKCJE MAJĄ BEZ ŻADNYCH ZMIAN.

Uczniowie kl. 4 - 8 na zajęcia lekcyjne łączą się przez komputery, z wykorzystaniem szkolnych kont Google – zgodnie z normalnym planem lekcji. Nauczyciele na początku swoich zajęć będą łączyć się z uczniami poprzez Clasroom i Meet, sprawdzać obecność i prowadzić zajęcia. Zajęcia z wykorzystaniem Meet nie zawsze będą trwały 45 minut, na części przedmiotów nauczyciel tylko wyjaśni temat, zleci ćwiczenia do samodzielnego wykonania zadań, a następnie uczniowie zrealizują je i odeślą poprzez Classroom lub w inny, ustalony z nauczycielem sposób. Na początku lekcji każdy uczeń obowiązkowo musi mieć włączoną kamerkę i sprawny mikrofon. Łączyć się można z wykorzystaniem komputera prywatnego, telefonu komórkowego/tabletu (potrzebne mogą być aplikacje Gmail, Clasroom i Meet) lub sprzętu wypożyczonego ze szkoły.

Osoby, które mają problem ze sprzętem do nauki zdalnej proszone są o kontakt z wicedyrektorem Rafałem Topolskim poprzez dziennik elektroniczny, e-mail topolski@sp2mysliborz.pl lub tel. szkoły 516412524. Odbiór sprzętu ze szkoły przez rodziców/opiekunów odbywa się w terminie ustalanym indywidualnie, od poniedziałku 25. 10.

Zachęcamy do zapoznania się z poradami dot. organizacji pracy zdalnej: http://sp2mysliborz.pl/ania-ogarnia-ogarnij-i-ty,240,pl

Data dodania: 2020-10-23 11:39:24
Data edycji: 2020-10-23 12:50:23