Narodowe Święto Niepodległości w Dwójce #SzkolaDoHymnu

Informujemy, że w środę 10 listopada w szkole odbędą się uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie proszeni są o wlożenie odświętnych, apelowych strojów. Mile widziane też biało-czerwone kotyliony, najlepiej własnoręcznie wykonane :)

Uczniowie koła teatralnego, zespołu instrumentalnego i zespołu wokalnego pod opieką swych nauczycieli przygotowali dla nas montaż słowno-muzyczny wprowadzający w tematykę rocznicy odzyskania niepodległości. Obejrzymy go w sali gimnastycznej w dwóch grupach:

na 2. godzinie lekcyjnej (od 8.55) klasy I - IV

na 3. godzinie lekcyjnej (od 9.50) klasy V-VIII

Tego samego dnia odbędzie się konkurs dla klas I - III "Wokół Symboli Narodowych". Wyznaczeni uczniowie zmierzą się z testem przygotowanym przez szczeciński oddział Instytutu Pamięci Narodowej w stołówce szkolnej na 3. lekcji (od 9.50)

O godz. 11.11 na szkolnym korytarzu wszystkie klasy wezmą udział w odśpiewaniu hymnu narodowego, przyłączając się w ten sposób do akcji #SzkolaDoHymnu

Natomiast w czwartek, 11 listopada zapraszamy uczniów oraz rodziców do udziału w uroczystościach miejskich - od 11.30 w kolegiacie, następnie przy kamieniach pamiątkowych w Rynku oraz w Myśliborskim Ośrodku Kultury - szczegóły na stronie mysliborz.pl

Piątek, 12 listopada, jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych - w tym dniu nie odbywają się lekcje. Można odpocząć po świętowaniu 103. rocznicy odzyskania Nepodległości!

Data dodania: 2021-11-08 10:34:12
Data edycji: 2021-11-08 10:52:59