Nagroda Dyrektora Szkoły

 „Nie ten kto ma talent, ale ten, który go rozwija”

 

Wybitni uczniowie (laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych, konkursów, zwycięzcy mistrzostw sportowych) honorowani są Nagrodą Dyrektora Szkoły Podstawowej  nr 2 im. J. Kusocińskiego w Myśliborzu. Regulamin przyznawania takiej nagrody przyjęto na posiedzeniu Rady Pedagogicznej w czerwcu 1996 roku. Nagroda jest wręczana podczas Święta Szkoły bądź uroczystego zakończenia roku szkolnego.

 

Nagrodę tę otrzymali następujący uczniowie:

 

1996/1997

Marta Ansilewska                            – Najwybitniejszy Absolwent

Adam Kowalski                                 – Dżentelmen Roku

 

1997/1998

Magda Kapłan                                  – Najwybitniejszy Absolwent

Kamila Dzik                                        – Najwybitniejszy Absolwent

 

1998/1999

Tomasz Szatkowski                         – Najwybitniejszy Absolwent, Nagroda Burmistrza za promocję
miasta Myślibórz w Polsce

1999/2000

Katarzyna Michalak                         – Najwybitniejszy Absolwent

Wojtek Pokorski                               – Najwybitniejszy Absolwent

Kinga Rabińska                                 – Najwybitniejszy Absolwent

 

2000/2001

Katarzyna Oleszczuk                       – Najwybitniejszy Absolwent

 

2001/2002

Karolina Głowik                               – Najwybitniejszy Absolwent

Karolina Oleszczuk                         – Najwybitniejszy Absolwent

Agnieszka Sawicka                         – Najwybitniejszy Absolwent

 

2002 / 2003

Żaklina Taberska                             – Najwybitniejszy Absolwent

 

2003/2004

Sylwia Szeląg                                    – Najwybitniejszy Absolwent

Wojciech Hapanowicz                   – Najlepszy Sportowiec

Piotr Domański                                – Dżentelmen Roku

 

2004/2005

Bartosz Błażejewski                       – Najwybitniejszy Absolwent

Patrycja Jakubowska                     – Najwybitniejszy Absolwent

Karolina Zabłotna                           – Najwybitniejszy Absolwent

Kacper Gołębiewski                       – Sportowiec Roku

 

2005/2006

Magdalena Mozgawa                    – Najwybitniejszy Absolwent

Andżelika Jakubowska                 – Najwybitniejszy Absolwent

Rafał Michalak                                  – Najwybitniejszy Absolwent

Ewa Żurkowska                                – wyróżnienie za postawę i zaangażowanie w pracę na rzecz SP 2

Patrycja Lipa                                     – wyróżnienie za postawę i zaangażowanie w pracę na rzecz SP 2

Kinga Miętkiewicz                          – Sportowiec Roku

Mateusz Gącik                                 – Sportowiec Roku

Ewelina Ostolska                             – Najsympatyczniejsza Uczennica

 

2007/2008

Michał Marczak                                – Najwybitniejszy Absolwent

Aleksandra Downarowicz             – Sportowiec Roku

 

2008/2009

Aleksandra Wiszniewska               – Najwybitniejszy Absolwent

Patryk Korzeniewicz                       – Sportowiec Roku

Paweł Dąbrowski                             – Zwycięzca plebiscytu na najlepszego Sportowca Miasta i Gminy                                                                             Myślibórz

Grzegorz Meller                               – „Oryginalny Absolwent”

 

 

 

2009 / 2010

Jagoda Michalak                              – Najwybitniejszy Absolwent, Sportowiec Roku

Paweł Dąbrowski                             – Zwycięzca plebiscytu na najlepszego Sportowca Miasta i Gminy Myślibórz

 

2010/2011

Bartosz Figiel                                    – Najwybitniejszy Absolwent

Igor Zabłotny                                    – Najwybitniejszy Absolwent

Paweł Dąbrowski                            – Sportowiec Roku