LAUREACI  I  FINALIŚCI  OLIMPIAD  PRZEDMIOTOWYCH

JĘZYK POLSKI

Wojewódzkie Konkursy Recytatorskie: Monika Talarczyk (1991), Anna Pyrka (1997 i 1998), Marek Zacharewicz (2006)

Wojewódzki Konkurs Krasomówczy: Anna Pyrka (1997)

Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny OMNIBUS: Żaklina Taberska, Maciej Fabian (2003), Magdalena Mozgawa (2005)

Wojewódzki Konkurs Literacki „Namaluj i wyśpiewaj bezpieczny świat”: Karolina Zabłotna (2004)

Konkurs Humanistyczny (org. przez XIII LO w Szczecinie): Magdalena Mozgawa (2005 i 2006), Kacper Gołębiewski, Karolina Zabłotna (2005) Bartosz Figiel (finalista 2010), Igor Zabłotny (laureat 2010), Aleksandra Mamzer (laureat 2012)

Ogólnopolski Konkurs ALFIK: Magdalena Mozgawa (2005)

Ogólnopolski Konkurs na opowiadanie o tematyce olimpijskiej: Wiktoria Janowicz- wyróżnienie (2004)

Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego z Elementami Historii i Sztuki: Magdalena Mozgawa    (2006 – finalistka), Michał Marczak (laureat2009), Kacper Marszałek (finalista 2009), Paulina Kaup (finalista 2010), Bartosz Figiel (finalista 2010), Igor Zabłotny (finalista 2011), Wojciech Abratański (finalista 2012)

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny „Klio”, Kategoria Praca Plastyczna: Dawid Bartnicki (2010)

Uczniów do konkursów przygotowywali nauczyciele: mgr Krystyna Sowala, mgr Anna Zabłotna, mgr Danuta Bogucka, mgr Krystyna Smolik, mgr Rafał Topolski

 

JĘZYK ANGIELSKI

Wojewódzkie olimpiady z j. angielskiego: Magdalena Warżała (finalista 1995), Marcin Krasowski (finalista 1995), Agnieszka Bogucka ( laureat 1994)

Ogólnopolski Konkurs English ACE: Patrycja Jakubowska ( 2003), Bartosz Błażejewski (2003)

Uczniów do konkursów przygotowywały: Elżbieta Pietrzak, mgr Danuta Szymczyk, mgr Sylwia Mrzygłód

 

JĘZYK ROSYJSKI

Anna Kisielewska, Leokadia Andrejaszko, Edward Oleszczuk, Małgorzata Pluta, Małgorzata Mamzer, Urszula Dziadykiewicz, Małgorzata Kasprowicz, Anna Jeleń, Magdalena Kulbińska, Izabela Kowalska

Uczniów do konkursów przygotowywała mgr Teresa Głowik

 

HISTORIA

Olimpiada przedmiotowa z historii: Piotr Bałuk ( 1993)

Konkurs Historyczny (org. przez XIII LO w Szczecinie): Igor Zabłotny (laureat 2010), Bartosz Figiel (finalista 2011), Kacper Grzelewski (finalista 2012)

Uczniów do konkursów przygotowywali nauczyciele: mgr Stanisław Urbanowski, mgr Danuta Bogucka, mge Anna Zabłotna, mgr Rafał Topolski

 

MATEMATYKA

Wojewódzki Konkurs Matematyczny: Lucyna Darewska (1970), Artur Komorowski (1984), Dorota Oliwiak (1985), Teresa Sowicz (1985), Artur Szatkowski (1986), Sławomir Bałdyga (1987), Anna Jeleń  (1988), Karolina Królak (1990), Paweł Sawicki (1997), Tomasz Czerniak (1999)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR (główni laureaci): Agnieszka Sawicka (1999), Karolina Głowik (1999), Agnieszka Sawicka ( 2000), Karolina Głowik (2000), Karolina Oleszczuk (2000), Bartosz Błażejewski (2002), Marcin Popielnicki (2002), Joanna Skwarna (2002), Żaklina Taberska (2002), Karolina Oleszczuk (2002), Agnieszka Sawicka (2002), Rafał Michalak (2004), Karolina Zabłotna (2004), Martyna Czerniak (2005), Jacek Stefanowicz (2006), Grzegorz Meller (2009), Beata Fryder (2009)

Konkurs Matematyczny (org. przez XIII LO w Szczecinie): Bartosz Błażejewski, Magdalena Mozgawa (finaliści 2005), Andżelika Jakubowska (finalistka 2006), Dariusz Balcewicz i Paweł Dąbrowski (finaliści 2011)

Wojewódzki Konkurs Matematyczny z Elementami Przyrody:  Andżelika Jakubowska (finalistka 2006), Wojciech Abratański (finalista 2012)

Uczniów do konkursów przygotowywały: mgr Irena Kisielewska, mgr Krystyna Baster, mgr Genowefa Tymrakiewicz, mgr Lucyna Darewska –Sawicka, mgr Maria Pałka, mgr Grażyna Ziobrowska

 

INFORMATYKA

Mistrzostwa  Polski Młodzieży Szkolnej w Informatyce: Tomasz Szatkowski (Mistrz Polski 1999), Rafał Michalak, Ewa Żurkowska, Magdalena Mozgawa (finaliści 2005), Aleksandra Broniowska (finalista 2006), Michał Marczak (finalista 2007), Grzegorz Meller (finalista 2008)

Uczniów do konkursów przygotowywali: mgr Dariusz Abratański, mgr Rafał Topolski

 

BIOLOGIA

Konkurs Biologiczny: Anna Skarżyńska (1992), Justyna Grzejszczyk (1999)

Uczniów przygotowywała mgr Grażyna Ziobrowska

 

CHEMIA

Wojewódzki Konkurs z Chemii: Renata Tymrakiewicz, Leopold Moskwa, Grzegorz Downar (1971)

Uczniów do konkursu przygotowywał mgr Marek Majewski

 

PLASTYKA

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”: Grzegorz Zając, Szymon Cielecki (2005)

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Stypendiada Plastyczna”: Marek Zacharewicz, Andżelika Jakubowska (laureatka), Aleksandra Zacharewicz (wyróżnienie 2009)

 

INNE

Turniej Wiedzy Prewencyjnej „Bądź bezpieczny” Karolina Chmielewska (2002)

Uczennicę do konkursu przygotowywały mgr Jolanta Błażejewska  mgr Halina Krasowska