Laptopy do pracy zdalnej dla uczniów i nauczycieli

W dniu dzisiejszym do kilkorga uczniów i nauczycieli trafią pierwsze laptopy zakupione przez Gminę Myślibórz, przy wsparciu finansowym Ministerstwa Cyfryzacji (projekt). Komputery przeznaczone są dla osób które mają trudności z uczestniczeniem w zdalnym nauczaniu, wynikające z braku sprzętu. Internet trzeba zapewnić sobie we własnym zakresie - służymy w tym przypadku doradztwem. Pierwsze 5 przenośnych komputerów zostało już przygotowanych do wypożyczenia. Po zakończeniu zdalnego nauczania (odwołaniu izolacji domowej lub zakończeniu roku szkolnego) komputery wrócą do szkoły, a w przyszłości służyć będą jako "mobilna pracownia komputerowa".

Rodziców uczniów, którzy mają problemy z nauką zdalną wynikające z braku sprzętu, a nie informowały o tym dotychczas, prosimy o kontakt z wicedyrektorem Rafałem Topolskim poprzez wiadomość w e-dzienniku, lub e-mail na adres topolski@sp2mysliborz.pl,  lub o kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły.

Data dodania: 2020-04-24 09:58:27
Data edycji: 2020-04-24 09:59:14