„Kuba Pieniążek – zabawy zimą” – wyniki konkursu

Rozstrzygnięty został powiatowy konkurs plastyczny pt. „Kuba Pieniążek – zabawy zimą”. Napłynęło bardzo dużo prac z naszej szkoły oraz ze szkół z całego powiatu myśliborskiego. Dziękujemy za tak duże zaangażowanie. Komisja konkursowa w składzie: Izabela Korzeniewicz, Alina Lenartowicz oraz Kamila Żytkowiak wybrała następujące prace z klas I – III:
I miejsce Wiktoria Pawłowska kl. I b SP 2 Myślibórz
II miejsce Weronika Pawłowska kl. I b SP 2 Myślibórz
II miejsce Noemi Wodzisławska kl. I d SP3 Dębno
III miejsce Lena Lenartowicz kl. I b SP 2 Myślibórz
III miejsce Oliwia Szokaluk kl. I b SP 2 Myślibórz
III miejsce Michalina Łyczkowska kl. II SP Cychry
Oraz wyróżniła prace:
Zuzanna Krawiec kl. I SP Cychry, Mateusz Musiał kl. II d SP 1 Barlinek, Maja Aleksandrowicz kl. II SP Golenice, Szymon Kusy kl. III a SP 2 Myślibórz, Wanessa Sulikowska kl. III b SP 1 Barlinek, Małgorzata Tarasińska kl. II SP Cychry, Karolina Krauzowicz kl. II SP Kierzków.
Z klas IV – VIII nagrody otrzymują:
I miejsce Anastazja Magdij kl. VI a SP 2 Myślibórz
II miejsce Brajan Rębiasz kl. VI SP Cychry
II miejsce Magdalena Wojciechowska kl. VII b ZSz Boleszkowice
III miejsce Dawid Baran kl. V b SP 2 Myślibórz
III miejsce Martyna Pachut kl. V b SP 2 Myślibórz
III miejsce Maja Kryszak kl. VI a SP 2 Myślibórz
Wyróżniono również prace:
Aleksandra Szawarska kl. VI a SP 2 Myślibórz, Dul Krzysztof kl. IV c SP 2 Myślibórz, Wiktor Rojewski kl. IV a SP 2 Myślibórz, Hanna Wolska kl. VI SP Cychry, Martyna Wolanicka kl. VI a SP 2 Myślibórz, Laura Chmiel kl. IV c SP 2 Myślibórz.
Nagrody oraz wyróżnienia wręczone zostaną na najbliższym apelu.
Dziękujemy wszystkim za piękne i pracochłonne prace.

%d bloggers like this: