KONSULTACJE dla ósmoklasistów

W najbliższy czwartek, 04 lutego odbędą się konsultacje dla uczniów klas ósmych z przedmiotów "egzaminacyjnych".

Konsultacje odbywać się będą w grupach, zgodnie z planem wprowadzonym na ten dzień w dzienniku elektronicznym. Zajęcia z nauczycielami poszczególnych przedmiotów odbywać się będą w blokach 3-godzinnych od 8:00 do 10:30 i od 10:45 do 13.30. Uczniowie dojeżdżający korzystają z dowozów szkolnych i "odwozu" po 14:00 (nie ma trzeciego kursu autobusów). Pozostałe lekcje w tym dniu są odwołane.

Przydział grup do sal lekcyjnych:

8a gr. 1 - sala 11 (j. angielski, potem matematyka)

8a gr. 2 - sala 21 (matematyka, potem j. angielski)

8b gr. 1 - sala 15 (j. niemiecki*, potem j. polski)

8b gr. 2 - sala 18 (j. polski, potem j. niemiecki*)

8c gr. 1 - sala 19 (j. polski, potem j. angielski)

8c gr. 2 - sala 12 (j. angielski, potem j. polski)

*Uwaga, uczniowie z kl. 8b, którzy zdają j. angielski, idą na zajęcia j. angielskiego z odpowiednią grupą z klasy 8a.

Uczniowie dojeżdżający po godz. 13.30 oczekują na odwozy przed szkołą pod opieką wychowawcy świetlicy - p. Bałbaczyńskiej.

Biorąc udział w konsultacjach, należy bezwzględnie przestrzegać zasad bezpieczeństwa epidemicznego, stosując dezynfekcję, dystans i maseczki w częściach wspólnych szkoły (korytarz, toalety).

Procedura konsultacji

Data dodania: 2021-02-02 13:24:08