Opublikowany w Szkolne wieści

Konkursy i zabawy w świetlicy szkolnej

GALERIA ZDJĘĆ – wydarzenia w świetlicy szkolnej

25 listopada w świetlicy odbyła się DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA.

17 listopada 2016 roku w świetlicy szkolnej  odbył się konkurs WIEM I POSTĘPUJĘ ROZSĄDNIE

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas III. Organizatorem konkursu była Łucja Michalak.

Konkurs dotyczył bezpieczeństwa dzieci w domu, szkole, na ulicy i w czasie zabawy. Uczył je również, jak zachować się w sytuacjach niebezpiecznych.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Dawid Baran  III b

Jagoda Jundził  III b

Wiktoria Mikołajczyk  III b

Serdecznie gratuluję zwycięzcom oraz pani Jolancie Błażejewskiej, wychowawczyni klasy III b.

14 listopada 2016 roku w świetlicy szkolnej  odbył się KONKURS WARCABOWY

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III. Organizatorami konkursu były – Łucja Michalak i Iwona Śmierska.

Zwycięzcami zostali:

z klas II – Weronika Balcerowska z kl. II b

z klas III – Wiktoria Mikołajczyk z kl. III b

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy na apelu kończącym rok szkolny. Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w konkursie.

W październiku w świetlicy szkolnej  odbył się konkurs EKOLOGICZNY

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I i III. Organizatorami konkursu były – Łucja Michalak i Joanna Kowalska.

Frekwencja dopisała, dzieci bawiły się wspaniale.

Na zakończenie, każda klasa otrzymała dyplom, a przedstawiciele poszczególnych klas drobne upominki i słodycze, ufundowane przez organizatorów.

Konkurs został poprzedzony inscenizacją pt. „MARLENKA” na w/w temat, pod nadzorem Łucji Michalak.

Dziękujemy dzieciom oraz wychowawcom za udział i wspaniałą zabawę.

[huge_it_gallery id=”6″]