Opublikowany w Ogłoszenia

Konkurs plastyczny

W kwietniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ogród różany”. Miło nam poinformować, że mamy zwycięzców w obu kategoriach wiekowych. I miejsce w kategorii do lat 11 zajęła Natalia Wiśniewska z kl. IV c. II miejsce wywalczyła Julia Wiśniewska z kl. IV a. Wyróżnienie przypadło Anastazji Magdij z kl. IV a. W kategorii do lat 13 II miejsce zajęła Monika Lewandowska z kl. VI b, a III miejsce – Bartosz Lewkowicz z kl. VI a. Gratulujemy laureatom. Jednocześnie informujemy, że w konkursie wzięło udział 13 uczniów z klas IV-VI. Do uczestnictwa w projekcie zachęciła społeczność szkolną nauczycielka plastyki i muzyki w naszej szkole- pani Izabela Korzeniewicz. Jeszcze raz wielkie brawa.