KANGUR MATEMATYCZNY 2021

22 kwietnia ( w najbliższy czwartek) o godz. 9.00 odbędzie się w naszej szkole XXX edycja Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. Uczniowie z klas II- VIII, którzy zgłosili chęć udziału w konkursie, przychodzą do szkoły o 8.45.

Klasy młodsze (II- IV) rozwiązują test w klasie nr 8. Klasy starsze (V-VIII) piszą konkurs w sali nr 22.

Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Uczestnicy konkursu przychodzą do szkoły zdrowi, z zasłoniętymi ustami oraz nosem. Przy wejściu do budynku należy zdezynfekować dłonie.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwać będą: szkolny organizator konkursu – p. mgr Renata Pelkniewska oraz wicedyrektorzy szkoły.

Data dodania: 2021-04-20 21:10:10
Data edycji: 2021-04-20 21:11:06