KADRA PEDAGOGICZNA 1966 – 2012

Nauczyciele i pedagodzy „Dwójki” od A… do Ż…

Abramowicz Żaneta, Abratański Dariusz,

Bach Ewa, Baczyńska Jadwiga, Baczyński Ryszard, Baster Kazimierz, Baster Krystyna, Białas Wanda, Bielawska Alina, Błażejewska Jolanta, Bogucka Danuta, Bogucka Kazimiera, Bokij Halina, Brojak Elżbieta, Brzozowski Jerzy, Buchla Barbara, Buńkowski Stanisław,

Cholewa Aleksansder, Chorużyk Danuta, Cicha Iwona, Ciechowicz Elżbieta,  Cielecka Małgorzata, Czorniak Grażyna, Czorniak Władysław,

Danek Urszula, Darewska – Sawicka Lucyna, Dąbrowska Kazimiera, Dobrowolski Czesław, Downarowicz Elżbieta, Dworaczyk Romania, Dyk – Malicka Ewa,

Frelich Beata,

Gałązka Magdalena, Gałązka Teresa, Gapińska M., Gawlas Maria, Głąb Marta,  Głowik Teresa, Godlewska Jolanta, Górnik Aneta, Grochola Władysław, Gryzło Teresa,

Habowska Regina,

Jasiński Eugeniusz, Jaźwińska Małgorzata, Jerzyński Władysław, Jerzyńska Łucja, Jerzyńska Monika,

Kamieniecka Barbara, Kaplita Józefa, Karolczak Marek, Kędzierska Wanda, Kisielewska Beata, Kisielewska Irena, Kiszewska Emilia, Kitowska Elżbieta, Komorowski Bogdan, Koncur Wiesława, Kornaś Barbara, Korzeniewicz Izabela, Kosielewska Beata, Kowalska Joanna, Krasowska Halina, Krasowski Janusz, Krukowska Małgorzata, Kryściak Grażyna, Kucharczyk Marian, Kucharski Eugeniusz, Kurzawa Eugeniusz, Kuzyk Helena, Kwiatkowska Teresa, Kwilecki Jan,

Lastowska – Chołocińska Dorota, Lastowski Leszek, Lazarek Danuta, Lenartowicz Alina, Leńczuk Maciej, Linde Renata, Lis Roman,

Łojko-Zając Wanda, Łuczyńska Grażyna, Łukasz Urszula,

Maćkała Piotr, Majewska Adela, Majewski Marek, Matuszak Krystyna, Mazur Dariusz, Mazur Elżbieta, Michalak Józef, Michalak Krzysztof, Michalak Zuzanna,  Michniuk Waldemar, Mirecka Anna, Mockałło Jolanta, Moryl Mariusz,  Moryl Marta, Mroczkowska Maria, Mroczkowski Bolesław, Mrzygłód Sylwia,

Nowak Wacław,

Okulewicz Jerzy, Oliwiak Zofia,

Pajdzik Tadeusz, Pajdzik Wanda, Pałka Maria, Pańczuk Katarzyna, Pauk Dariusz,  Pietruk Dorota,  Pietrzak Elżbieta, Pikuła Alicja, Pokorska Donata, Porabka Anna, Ptak Alicja,  Pyciak Teresa,  

Rawlik Ewa, Rawluk Danuta, Raźny Lucjan, Rogalski Krzysztof, Romanowicz Ewa, Rosłaniec Radomił, Ruszak Wacław, Rutkowska Alicja,

Siemaszko Janina, Sikora Iwona, Sitarz Elżbieta, Skarżynska – Judkowiak Henryka, Skwarna Izabela, Sobiecka Krystyna, Solarz Julian, Sowala Krystyna, Srokowska Bożena, Srokowska Janina, Stachów Emilia, Steć Hanna, Stępkowska Małgorzata, Strachota Urszula, Strużyna Urszula, Swiątek Alina, Sypnicki Marek, Szeląg Bożena, Szybylska Wioletta, Szymańska Eliza, Szymczyk Danuta, Szymczyk Paweł,

Świtkowski Krzysztof,

Talarczyk Halina, Teodorczyk Bożena, Toboła Lucyna, Topolska Janina, Topolska Joanna, Topolski Rafał, Tymrakiewicz Genowefa,

Urbanowski Stanisław,

Wachowicz Andrzej, Warżała Danuta, Wasiewicz Teresa, Westphal Krystyna, Wirkowska Halina, Wiśniewska Grażyna, Wodonos Maria, Wojciechowski Piotr, Wojtków Maria, Wojtków Mariola, Wojtowicz Teresa, Woźna Alina, Wódz Franciszka, Wydrzyńska Elżbieta,

Zabłotna Anna, Zabłotna Barbara, Zagata Alicja, Zaidlewicz Włoszczyk , Zajkowska Marzena, Zalewska Renata, Zalewski Zdzisław, Zapała Maria, Zielińska Danuta, Ziobrowska Grażyna, Ziobrowska Janina, Zygała Agnieszka,

Żmijewski Waldemar.

 

Wykaz pracowników sporządzono na podstawie dostępnych materiałów archiwalnych. Za błędy i nieścisłości serdecznie przepraszamy.

%d bloggers like this: