Informacja w sprawie strajku nauczycieli

Drodzy rodzice!

Informujemy, że jeśli nie dojdzie do porozumienia oświatowych związków zawodowych ze stroną rządową, pracownicy szkoły rozpoczną akcję strajkową polegającą na powstrzymaniu się od świadczenia pracy w poniedziałek 8 kwietnia o godz. 8:00 do odwołania. Prosimy obserwować informacje w mediach – jeśli będzie informacja, że strajk się odbędzie, to nasza szkoła, decyzją ogółu nauczycieli, również w nim uczestniczy…

Decyzje mogą się zmienić nawet w niedzielę… Będziemy więc Państwa informować za pośrednictwem dziennika Vulcan – zarówno o ewentualnym odwołaniu czy też rozpoczęciu akcji strajkowej, jak również o jej zakończeniu.

W imieniu dyrekcji szkoły pragnę Państwa uspokoić, że (w sytuacji, gdy dojdzie do strajku nauczycieli) zajęcia opiekuńcze dla dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić na czas strajku opieki, odbędą się w świetlicy szkolnej. Dzieciom dojeżdżającym zapewniony będzie dowóz i powrót do domu (wszystkie dzieci będą wracać pierwszym kursem).

%d bloggers like this: