KONKURS RECYTATORSKI - eliminacje szkolne

13 lutego 2024r.  w naszej szkole, jak co roku, odbył się Konkurs Recytatorski. Wzięło w nim udział 25  osób z klas I-VIII. Młodsi uczniowie, zgodnie ze zwyczajem, deklamowali dwa wiersze, natomiast starsi wiersz oraz fragment prozy. Zmagania z żywym słowem oceniały dwie komisje w składzie: p. Alina Woźna, p. Joanna Topolska, p. Anna Socha , p. W. Szybylska. Pod uwagę wzięto dobór repertuaru, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny .Należy podkreślić, że wybrane  teksty były różnorodne , a wszyscy uczestnicy bardzo starali się zaprezentować je jak najlepiej.

Zdaniem jury w tym roku najwyższy poziom w konkursie osiągnęli  następujący uczniowie:

Agnieszka Kuźmitowicz kl. 1c

Nadia Weres kl. 2b

Miłosz Komór 3c

Carmen Płaskowicka 3c

Klasy IV-VIII

Faustyna Wiśniewska kl.4a

Julia Trzeciak kl. 4b

Blanka Koziewicz kl. 5a

Zuzanna Spiliszewska kl. 5a

Filip Topolski kl. 8a

Uczniowie będą reprezentowali naszą szkołę podczas gminnego etapu konkursu, który odbędzie się 20.02.2024r. (wtorek) o godz. 10.00  w Myśliborskim Ośrodku Kultury.

Gratulujemy uczniom, rodzicom oraz opiekunom i życzymy dalszych sukcesów!

Szkolne organizatorki konkursu

A. Woźna, W. Szybylska