ODWOŁANY APEL i zdjęcia klasowe

W związku z dużą falą zachorowań, która objęła zarówno uczniów, jak i nauczycieli naszej szkoły PRZEKŁADAMY apel podsumowujący I półrocze z wtorku 6 lutego na przyszły tydzień. Przełożone też zostały zdjęcia klasowe, które planowano w środę i czwartek 7/8 lutego. Zdjęcia odbędą się w piątek 23 i poniedziałek 26 lutego.

Nie będzie odbywało się wiele zajęć lekcyjnych, a uczniowie trafiać będą na świetlicę szkolną - prosimy o wyrozumiałość.

Apelujemy do rodziców, aby zostawić w domu dzieci, które mają objawy infekcji - w tym m.in. bóle brzucha i głowy (bardzo często pojawiające się w ostatnich dniach). Staramy się na bieżąco dezynfekować pomieszczenia w szkole, prosimy jednak uwrażliwić dzieci na zachowanie higieny.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia...

Data dodania: 2024-02-05 15:09:17
Data edycji: 2024-02-05 15:15:31