Z KOLĘDĄ W ŚRODOWISKOWYM DOMU SAMOPOMOCY

We wtorek, 9 stycznia, mieliśmy okazję gościć w Środowiskowym Domu Samopomocy w Myśliborzu. Uczniowie klasy II a, wraz z członkami kółka teatralnego, przedstawili inscenizację narodzin Pana Jezusa. Zostaliśmy mile zaskoczeni, gdyż po naszym występie, uczestnicy domu zaprezentowali nam piękny taniec. Po występach wspólnie dekorowaliśmy upieczone przez uczestników pierniczki oraz wzięliśmy udział w pokazie robionych ze sznurka choinek.

Uczniowie mieli okazję bliżej poznać i obejrzeć miejsce, w którym spędzają czas dorosłe osoby z niepełnosprawnościami z Myśliborza i okolic. Istotnym celem wizyty w ośrodku było również uwrażliwienie dzieci na na los drugiego człowieka, zwrócenie uwagi na otaczający nas świat oraz na możliwość jego zmiany poprzez czynienie dobra na rzecz ludzi szczególnie go potrzebujących. Do szkoły wróciliśmy pełni wrażeń.

Data dodania: 2024-01-11 10:06:17
Data edycji: 2024-01-11 10:10:30