Mikołajkowy turniej piłki nożnej - wyniki i zdjęcia.

13 grudnia na 4,5,6 godzinie lekcyjnej odbył się w naszej szkole w sali gimnastycznej

Mikołajkowy Turniej piłki nożnej

Do udzialu zaproszeni zostali uczniowie z klas 4-6. Zgłosiło się 8 drużyn po 6 osób w każdej, z czego na boisku grało 4 zawodników w jednej drużynie. Na początku kapitanowie wylosowali grupę A lub B, w której każda drużyna rozegrała mecz z każdą drużyną w swojej grupie. Miejsca drużyn w poszczególnych grupach poniżej:

GRUPA A :                                                                         GRUPA B:
                 1. FC STRZAŁA                                                                 1. DIVISION
                 2. GANG ŚWIERZAKÓW                                                 2. FC BARCA
                 3. FC UNREALS                                                                 3.  FC PUPSIKI
                 4. FC ŚNIEG                                                                       4. FC FORTNITE

Po rozegraniu meczu  o 3 MIEJSCE: GANG ŚWIERZAKÓW ( 2 - 4 ) FC BARCA

IV MIEJSCE zajął - GANG ŚWIERZAKÓW w składzie:

Glib Nejkowski, Antoni Boczek, Borys Boczek, Michał Błaszczyk, Filip Grabowski, IgnacyDydyna.

III MIEJSCE - FC BARCA w składzie:

Piotr Ostry, Łucja Łozińska, Tomasz Kluska, Adrian Kozaczek, Karol Lewandowski,  Mikołaj Szymański.

Po rozegraniu meczu o 1 MIEJSCE: FC STRZAŁA ( 1 - 3 ) DIVISION

II MIEJSCE zajęła - FC STRZAŁA w składzie:

Nikodem Ścibiorski, Wojciech Wolanicki, Olek Szpit, Filip  Atalla, Antoni  Urban, Bartek Kopczyński.

I MIEJSCE – DIVISION, drużyna w składzie:

Marcin Siebielec, Filip Stańczyc, Igor Wolański, Aleksander Koc,Filip Żytkowiak, Hubert Różański.

Królami strzelców zostali: Filip Stańczyc - 12 goli i Łucja Łozińska - 12 goli.

Tabela końcowa, miejsca poszczególnych drużyn:
1. DIVISION
2. FC STRZAŁA
3. FC BARCA
4. GANG ŚWIERZAKÓW
5. FC UNREALS
6. FC PUPSIKI
7. FC FORTNITE
8. FC ŚNIEG

Na koniec dla wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek, a dla zwycięzców miejsc 1 - 3, pamiątkowe medale.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej poniżej....

A nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali i gratulacje wszystkim uczestnikom składają:

Koordynatorzy turnieju: S. Marszałek, P. Szymczyk

Data dodania: 2023-12-11 12:10:06