AMBASADORZY ŻYCZLIWOŚCI SĄ WŚRÓD NAS

W związku z Dniem Życzliwości obchodzonym 21 listopada 2023 roku, uczniowie w naszej szkole dokonali wyboru Ambasadorów Życzliwości, czyli uczniów, na których pomoc i serdeczność można zawsze liczyć. Przedstawiciele wybrani w poszczególnych klasach zmagali się w drugim etapie konkursu z testem życzliwości.

Komisja złożona z członków Samorządu Uczniowskiego po przeprowadzeniu konkursu, poddała analizie i ocenie test rozwiązywany przez klasowych Ambasadorów Życzliwości na poziomach klas: 1-3, 4-6 i 7-8.

Na podstawie przeprowadzonych prac komisja wyłoniła zwycięzców:

1. Na poziomie klas 1-3 – GRACJANĘ ORGANISTA – klasa 3b
  2. Na poziomie klas 4 – 6 – MATEUSZA SOBAŃSKIEGO – klasa 6a
  3. Na poziomie klas 7 -8 – OLAFA RUT – klasa 7b

Wybranym uczniom gratulujemy, jednocześnie serdecznie pozdrawiając wszystkich życzliwych, którym nie udało się dotrzeć do finału, a doskonale wiemy, że jest ich w naszej szkole bardzo wielu J

Data dodania: 2023-12-05 09:35:26
Data edycji: 2023-12-11 09:41:27