KONKURS Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA POSTACI Z BAJEK

5 listopada obchodzone jest jedno z najsympatyczniejszych świąt - Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek! Przypada ono w rocznicę urodzin Walta Disney’a.

Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa- Kaczor Donald, Myszka Miki, Kubuś Puchatek, Smerfy i wiele innych postaci. To jest właśnie ich święto! To  wspaniała inicjatywa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych – bajki bowiem są doskonałym pomostem do wspólnej zabawy między pokoleniami.

Z tej okazji zapraszam do wzięcia udziału w konkursie!

1. KONKURS ODBĘDZIE SIĘ 3 LISTOPADA 2023r. (PIĄTEK)
  1. SKIEROWANY JEST ON DO DZIECI z ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH, UCZNIÓW Z KLAS I-III i IV-VIII ORAZ NAUCZYCIELI.
  2. ABY WZIĄĆ UDZIAL W KONKURSIE, NALEŻY PRZEBRAĆ SIĘ ZA ULUBIONĄ POSTAĆ Z BAJKI. MOŻE BYĆ TO BOHATER KSIĄŻKI LUB POPULARNEJ KRESKÓWKI.
  1. UCZNIOWIE I NAUCZYCIELE BĘDĄ PREZENTOWAĆ SIĘ PODCZAS PRZERW NA KORYTARZACH SZKOLNYCH, A OCENY ICH WYGLĄDU I STROJU DOKONA SPECJALNIE POWOŁANE NA TĘ OKAZJĘ JURY. KOMISJA WYBIERZE RÓWNIEŻ NAJCIEKAWJEJ PRZEBRANEGO PRZEDSZKOLAKA W KAŻDEJ Z  TRZECH GRUP.
  1. AUTORZY NAJLEPSZYCH PRZEBRAŃ W ODDZIAŁACH ZEROWYCH, KLASACH I-III i IV-VIII OTRZYMAJĄ NAGRODY NIESPODZIANKI.

Zapraszam do udziału!

Data dodania: 2023-10-30 14:47:26