Międzynarodowy Dzień Kropki - fotorelacja

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day). Choć często skupiamy się na kolorowych strojach w kropki, nie o strój tego dnia chodzi. To święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji.

Międzynarodowy Dzień Kropki to okazja do rozmowy o talentach i umiejętnościach. To czas, w którym możemy skupić się na małych i dużych umiejętnościach. Zwróćmy uwagę na to, że w każdym drzemie jakiś talent.

W naszej szkole od 15 września odbywał się, organizowany przez Samorząd Uczniowski, Tydzień Kreatywności rozpoczęty Międzynarodowym Dniem Kropki.

Uczniowie razem z nauczycielami i wychowawcami skupiali się na własnej kreatywności i twórczości. W ciągu tygodnia uczniowie dzielili się ze społecznością szkolną swoimi pasjami i osiągnięciami. Były pokazy sportowe, muzyczne oraz wystawa rękodzieła (m.in. ceramika, prace plastyczne, szydełkowanie). Uczniowie zachęcali swoich kolegów do rozwijania talentów oraz ciekawego i konstruktywnego spędzania czasu wolnego. Widoczne to jest na załączonych zdjęciach!

Pamiętajmy! W każdym z nas drzemie jakiś talent!

Data dodania: 2023-09-30 21:14:58
Data edycji: 2023-10-03 21:15:48