Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!

W ramach świadomości i odpowiedzialności za losy naszej planety, 25.09. 2019r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w akcji „Cyklicznego Sprzątanie Świata”, zorganizowanego wraz z Wydziałem Gospodarki  Komunalnej i Ochrony Środowiska przy współudziale Wydziału Edukacji i Spraw Organizacyjnych. Temat tegorocznej edycji to "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!". Pamiętamy, że jest to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Sprzątaliśmy tereny najbliższej okolicy: lasek wierzbnicki, Osiedle XX-lecia oraz parking i teren budynków mieszkalnych naprzeciwko szkoły. Podejmując te działania Wiemy, że nauczymy się nie tworzyć niepotrzebnych odpadów i będziemy stawać się coraz bardziej odpowiedzialnymi konsumentami.

Data dodania: 2019-10-02 10:31:54
Data edycji: 2019-10-04 10:56:59