DBAM O ZIEMIĘ - ZAJĘCIA PLASTYCZNE

22.09.2021 r. w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia, w których poruszyliśmy problematykę ochrony środowiska oraz recyklingu.

Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, w jaki sposób mogą dbać o planetę Ziemię, a także dlaczego warto segregować odpady. Podniesienie świadomości ekologicznej uczniów oraz motywacja do dbania o własne otoczenie - to główne cele zajęć, które z pewnością udało nam się zrealizować.

Oprócz części teoretycznej oraz pogadanki, podczas spotkania dzieci mogły się wykazać umiejętności plastycznymi. Uczniowie mieli okazję stworzyć eko prace plastyczne z wykorzystaniem surowca wtórnego - makulatury.
Na załączonych zdjęciach widać efekty pracy naszych uczniów. :)

Data dodania: 2021-09-24 12:34:50
Data edycji: 2021-09-23 12:38:51